Online News Portal

सई ठकुरीको संरक्षणमा अवैध धन्दा संचालन सहित राजस्व हिनामिना

293
  • वीरगंज २६ असार ।
    एकिकृत भन्सार जाँच चौकि भित्र रहेको नेपाल सस्त्र प्रहरी बलको वि.ओ.पि.नं. पोष्टमा कार्यरत सई प्रकाश सिंह ठकुरीको संरक्षणमा नेपालकै प्रमुख भन्सार एकिकृत भन्सार जाँच चौकि को गेट अगाडि अबैध रुपमा वेस्या वृति धन्धा संचालनमा रहेको खुल्न आएको छ ।
    पटक पटक एकिकृत भन्सार जाँच चौकि र भन्सार कार्यालयले सई ठकुरीलाई गेट बाहिर वेस्या वृति भईरहेको गुनासो आएकोले यस्तो कृयाकलाप बन्द गर्न कडा निर्देशन दिएपनि , सई ठकुरीले बन्द गराईसकेको र अहिले यसतो कार्य गेट वाहिर संचालनमा नरहेको जानकारी गराएका थिए तर एकासि आज एक गाडिका चालक र अबैध धन्धा गर्दै आएका केहि महिलाहरु विच झडप भएपछि यस्ता अबैध वेस्या वृति को धन्धा सई ठकुरीको संरक्षणमा संचालन रहको खुल्न आएको हो ।
    साथै सई ठकुरीले आई.सि.पि. भित्र बाट भारत जाने भारतिय गाडिहरु बाट पनि अबैध रुपमा पैसा उठाउने गरेको गाडीका चालकहरुले गुनासो गर्दै आएका छन ।
    नेपाल प्रवेश गरेका भारतिय गाडिहरुको भन्सार फेल भएको गाडिहरुले भन्सार फेल भए जति दिनको भन्सारको राजस्व भन्सारलाई बुझाएर मात्रै भारत जान पाउने हुन्छ तर यस्ता गाडिहरु बाट पनि सई ठकुरीको मिलेमतोमा अवैध रुपमा पैसा लिई विना राजस्व तिराई छाडने गरेको पनि खुल्न आएको छ ।
Leave A Reply

Your email address will not be published.