Online News Portal

पुर्व जसपा तथा स्वतन्त्र उम्मेदवार यादव माओवादीमा प्रवेश

87

बिरगंज, ०८ असोज

पुर्व जनता समाजवादी पार्टीका तथा बिरगंज वार्ड न : १८ स्वतन्त्र उम्मेदवार नरेश यादवलाई नेकपा ( माओवादी केन्द्र ) का केन्द्रिय सदस्य रहबर अन्सारीको पहलमा माओवादीमा प्रवेश गरेको छन् । शनिबार प्रचण्ड निवसमा खुमलटार आयोजित कार्यक्रममा उनिहरुलाई नेकपा (माओवादी केन्द्र ) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पार्टीमा खादा र माला लागाएर स्वागत गरेका छन् । अब बिरगंजमा माओवादी पार्टी प्रति जनताको आकर्षक बढेको छन् ।

बिरगंज वार्ड न :१८ निवासी पुर्व जसपा तथा स्वतन्त्र उम्मेदवार नरेश यादव र लालबाबु र नेपाली काग्रेसका पन्नालाल पटेल, सोनालाल पटेल र रकेश यादव लगायतका नेताहरु माओवादीमा प्रवेश गरेका छन् । सथै पार्टी प्रवेश गर्ने क्रममा पार्टीका नेतहरु नेकपा (माओवादी केन्द्र ) का उपमहासचिव मातृका प्रसाद यादव, स्थाई समिति सदस्य उर्मिला अर्याल, केन्द्रिय सदस्य रहबर अन्सारी ,बिरेन्द्र यादव,तेक बहादुर शाक्या र मधेश प्रदेश सदस्य सलाउदिन अहमद , किसमोहन यादव सहभागीता थियोे ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.