Online News Portal

मुख्यमन्त्री लालबाबु राउत गद्दी चुनावी भेटघाटमा व्यस्त गद्दी प्रति जन समर्थन बढदै

507

वीरगञ्ज, २६ कार्तिक

वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नम्बर २र १६ मा जसपा–एमाले गठबन्धनको पर्सा क्षेत्र नं १(ख)को जसपाबाट प्रदेशसभा सदस्य उम्मेदवार मुख्यमन्त्री मोहमद लालबाबु राउत गद्दीले मतदाताहरु संग भेटघाट गरेका छन्। मधेश र मधेशका जनताको पहिचान, अधिकार र आत्मसम्मान जसपाकै कारण प्राप्त भएको भन्दै उनले भने, ‘नागरिकता लगायत केहि मुद्धा अझै सम्बोधन हुन बाँकी छन्, ती पुरा गराउन फेरि जसपाले अवसर पाउनुपर्छ ।’

वीरगञ्ज महानगरपालिका वडा नं १६ र २ का मतदाताहरु सँगको भेटघाटको क्रममा मा प्रदेशसभा सदस्य उम्मेदवार मुख्यमन्त्री मोहमद लालबाबु राउत गद्दी प्रति जनसमर्थन बढदै गएको र आउने दिनमा मुख्यमन्त्रीको नै जित हुने स्थानीय जनताहरुले विश्वास दिलाए ।

विकास र जनताको सेवा नै आफ्नो मूल एजेन्डा विगतमा पनि रहेको र आगामी दिनमा पनि रहने गद्दीले जनतासँग प्रतिबद्धता जनाए । चुनावी भेटघाटमा कार्यक्रममा जसपा र एमालेका नेता कार्यकर्ताहरुको उल्लेख्य सहभागीता रहेको थियो । जसपाका बीरगंज महानगर युवा नेता ईश्वचन्द्र यादवले बताए ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.