Online News Portal

JS AUTO ले उत्पादन गरेको जे एस ए अटो नेपालमा आयात

246

नेपाल मा पहिलोपटक बिरगंज स्थित श्री लक्ष्मी मोटर प्रा लि ले भारत मा ख्यांती कमाएको JS AUTO ले उत्पादन गरेको जे एस ए अटो यात्रु बाहक तथा माल बाहक दुबै मोडेल मा आयात गरेको छ। यो अटो को विशेशता अगाडी इंजिन रहेको छ। ३९५ सि सि तथा ५१० सि सि VICTORY PLUS र 1360 मोडेलमा आयात गरिएको अटो मा ६ सिट र ७ सिट क्षमता रहेको छ। यात्रु धेरै बस्ने देखि लिएर समान राखने प्रयाप्त ठाउँ रहेको छ। यात्रा को माम्ला मा निकै अरामदाइ सिट रहेको छ। पेट्रोलबाट बाट चल्ने वाटर कुलड इंजिन रहेको छ। श्री लक्ष्मी मोटर प्रा लिले अटो बेपार ब्वसाय बजार मा लाई धयान मा लि नेपाल को प्रतेक जिल्ला को प्रतेक सहर मा JSA अटो को डिलर दिनको लागि समेत सुचित गरेको छ।सम्पर्क को लागि फेस्बुकमा shree laxmi motors pvt ltd. तथा विशेष जान्कारी को लागि 9855034640 मा सम्पर्क गर्नु होला।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.