Online News Portal

१ दिने साइबर सुरक्षा सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न

521

बारा, ०७ पौष

बाराको कलैया स्थित सिम्बायोसिस क्याम्पसमा कम्पुटर एशोसिएशन नेपाल महासंघ, बाराको आयोजनामा “साइबर सुरक्षा सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम” सम्पन्न भएको हो ।

कम्पुटर एशोसिएशन नेपाल महासंघ बाराको अध्यक्ष संजय केशरीको अध्यक्षता तथा सिम्बायोसिस क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख म.सफीक अंसारी प्रमुख आतिथ्यमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

साइबर अपराध भन्ने बित्तिकै अधिकांश घटना फेसबुक, ट्वीटर जस्ता सामाजिक सञ्जालबाट हुने गरेको र त्यस्ता घटनालाई सामान्य रुपमा लिंदा समस्या बढीरहेको भन्दै साइबर अपराध न्युनीकरण गर्न सचेतना कार्यक्रम शुरु गरिएको क्यान महासंघ बारा शाखा पुर्व अध्यक्ष ई. शशिभुषण प्रसादले बताए । कार्यक्रममा साइबर सुरक्षा सम्बन्धी बिविध बिषयमा बिशिष्ट अथिति प्रहरी निरिक्षक रुद्रराज कंडेलले आफ्नो प्रस्तुती दिएका थिए ।

क्यान महासंघ बारा शाखाका अध्यक्ष संजय केशरीको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा सिम्बोसियस क्याम्पसका प्रमुख म. सफिक अंसारी, क्यान महासंघ मदेश प्रदेशका सचिव गणेश ठाकुर, क्यान बाराका सचिव बिनोद साह र क्यान बाराका सह–सचिव सुरेश यादवको बिशेष उपस्थिती रहेको थियो ।

कार्यक्रममा क्यान महासंघ बाराको पूर्व अध्यक्ष ई. शशिभुषण प्रसाद, प्रहरी निरीक्षक रूद्र राज कंडेल, क्यान महासंघ मधेश-प्रदेश, सचिव गणेश शर्मा, क्यान महासंघ बारा, सचिव बिनोद साह, सह-सचिव सुरेश यादव लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.