Online News Portal

सुचना सुचना सुचना

186

 बिरगंज  ७ पर्सा ।

JSA  टेम्पू को नेपाल  को लागि  एक मात्र  आयातकर्ता श्री  लक्ष्मी  मोटर्श प्रा  लि ले नया सालको शुभ  अवर्सर मा मिति 2079/10/01गते देखि Exchange Offer लयाएको छ। यस श्री  लक्ष्मी  मोटर  प्रा  लि ले कुनै किसिमको  इरिक्सा ,अटो रिक्सा, तथा कुनै कम्पनी को पेट्रोलबाट चन्ले तेम्पू लिइएर आउनुस र JSA तेम्पू लिएर जानुहोस। यो तेम्पू 7 सिट मा रहेको छ। यो तेम्पू को छमता 395 सि सि रहेको छ। यो Exchange Offer मा यस श्री  लक्ष्मी  मोटर्श  प्रा  लि ले ग्राहक बर्ग मा एक लाख देखि दुई लाख सम्म रकम छुट  दिई JSA Exchage गरिनेछ। विशेष जनाकारी को लागि यस श्री  लक्ष्मी  मोटर  प्रा  लि को office मा सम्पर्क गर्नुहोला। बिरगंज  बस पार्क देखि 300 मिटर  अगाडी रक्सौल  जाने  मेन बाइपास्स रोड मा ।अरुण  कुशवाहा । 9855034640, 9821279740

Leave A Reply

Your email address will not be published.