Online News Portal

पोखरिया नगरपालिका को नगर विकास तथा राष्ट्रीय आयोगको आयोजना सम्बन्ध मा बैठक संपन्न

131

१२ पौष पोखरिया

पर्सा को पोखरिया नगरपालिका मा आज पोखरिया नगरपालिका को नगर विकास तथा राष्ट्रीय आयोगको आयोजना सम्बन्ध मा बैठक संपन्न भएको छ । सो बैठक नगर प्रमुख प्रद्युमन प्रसाद चौहान , को अध्यक्षता मा बसेको सर्वदलीय बैठक मा ,उप मेयर रूबी कुमारी ठाकुर , पोखरिया नगरपालिका को प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अशोक रौनियार , वडा अध्यक्षहरु लक्ष्मण साह कानू , महेंद्र महतो चाई , रामप्रबेश महतो चाई , प्रमानंद प्रसाद कुर्मी, नौसाद आलम, सोनालाल साह गोड,
कार्यपालिका सदस्यहरु , राधा साह कानू , अजय कुमार कलवार , रामबचन प्रसाद यादव , संविधान सभा सांसद रामेश्वर प्रसाद रौनियार ,नेता नेजामोदिन समानी ,रामबाबू बैठा , श्रीकिसून प्रसाद चौहान , राधा बैठा ,राजू गिरी, बद्री प्रसाद चौरसिया , लगायत का बयक्तिहरु को सहभागिता रहेको सो बैठक मा खाने पानी ,बाजार बयवस्थापन, ऑटो रिक्सा को स्टेन , मठ मन्दिर मस्जिद को बयवस्थापन, बिधालय लगायत.को विषय मा चलफल भाएको थियो

Leave A Reply

Your email address will not be published.