Online News Portal

सामुदायिक सेवा केन्द्र तथा सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्र मिनाबजारको ८ औं बार्षिक उत्सवको आयोजित खुल्ला रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

212

वीरगंज, २१ माघ

मानवता को सेवा जीवन को सर्वोत्तम कार्य हो भनी मुल नारा को साथ सामुदायिक सेवा केन्द्र तथा सामुदायिक प्रहरि सेवा केन्द्र मिनाबजारको ८ औं बार्षिक उत्सवको आयोजित खुल्ला रक्तदान कार्यक्रम को आयोजन गरेको छ । बिरगंज महानगर पालिका का उप प्रमुख इम्तियाज आलम को प्रमुख अतिथित्व कार्यक्रम को आयोजना गरिएको थियो भने मन्तव्य को क्रम मा बोल्दै आलम ले भने रक्त दान भनेको जीवन दान हो हामी सम्पुर्ण नगर बासी हरुले एक ढिक्का भयेर रक्त दान मा सहभागी जरुरी छ ।

हामी ले दिएको रगत ले कसैको जीवन बचाउनमा ठूलो योगदान पुर्याउछ भने हाम्रो शरीर मा रहेको रगत तीन महिना मा खेर जान छ तेहि भयेर हामी प्रत्येक तीन महिना मा रगत दिन बानी बसालौ भनु भएको थियो। रक्त दान कार्यक्रम मा रक्त दिने दाताहरु को बाकलो उपस्तिथी रहेको थियो। त्यसै गरि कार्यक्रम को विशिष्ठ अतिथी मा जिल्ला प्रहरी का प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक कोमल साह,एमले का केन्द्रीय सदस्री अरबिन्द सिंह रहेका थिए भने अतिथिहरु मा सामुदाईक छपकैया का अध्यक्ष ग्यासोदिन ठकुराई वडा प्रहरी का प्रमुख प्रहरी निरिक्षक विशाल मल्ल लगायत हरु को उपस्तिथी रहेको थियो।

कार्यक्रम मा रक्त दाता हरु लाई प्रमाणपत्र प्रमुख अतिथी को हात बाट वितरण गरिएको थियो । सामुदाईक का प्रतिनिधिहरु लाई प्रसन्सापत्र समेत वितरण गरिएको थियो भने कर्यक्रम का सभापतित्व मिनाबजार समुदाईक का अध्यक्ष वसुदेव सहनी ले कार्यक्रम को समापन गर्नु भएको थोयो।

Leave A Reply

Your email address will not be published.