Online News Portal

चम्पारण सहोदया विद्यालय कम्प्लेक्सको साधारणसभा सम्पन्न ।

144

रक्सौल, २२ माघ

चम्पारण सहोदया विद्यालय कम्प्लेक्सको साधारणसभा आइतबार लक्ष्मीपुरस्थित क्याम्ब्रिज पब्लिक स्कुलमा आयोजना भएको छ । जसमा सीबीएसई सम्बद्ध विद्यालयहरूको छाता संगठन सहोदयाका सदस्यहरूले भाग लिएका थिए। बैठकको अध्यक्षता चम्पारण सहोदया विद्यालय परिसरका संरक्षक डा सीबी सिंहले गरेका थिए भने सञ्चालन क्याम्ब्रिज पब्लिक स्कूल रक्सौलका प्राचार्य देवेशकुमार पाण्डेले गरेका थिए । रक्सौलमा बसेको महासमितिको बैठकमा विद्यालयभित्रको शैक्षिक सुधारका लागि आवश्यक कदम चाल्ने र बालबालिकाको सर्वाङ्गीण विकासका विभिन्न विषयमा छलफल भएको थियो ।

बैठकमा नोट्रेडेम स्कुल बेतियाका निर्देशक सह चम्पारण सहोदयका सहसचिव केएन मिश्रले संस्थासँग आबद्ध विद्यालयमा नमुना प्रश्नपत्र तयार गरी निर्धारित मितिमा बालबालिकाको परीक्षा सञ्चालन गरिने बताए । यसका साथै संस्थासँग आबद्ध विद्यालयमा अध्ययनरत बालबालिकाबीच समय समयमा विभिन्न किसिमका प्रतियोगिता आयोजना गर्नसमेत उनले जोड दिए । बैठकमा सहभागी चम्पारण सहोदय विद्यालय कम्प्लेक्सका संरक्षक डा सीबी सिंहले संस्थालाई थप मजबुत बनाउने र बालबालिकाको सर्वाङ्गीण विकासका लागि रणनीति तयार गर्ने बताउनुभयो । कार्यक्रमको अन्त्यमा क्याम्ब्रिज पब्लिक स्कुलका निर्देशक गिरीले धन्यवाद ज्ञापन गर्नुभएको थियो । मिलेर काम गर्दा नयाँ उर्जा मिल्ने उनले बताए ।

सबैको आपसी सहयोगका आधारमा विद्यालयको शिक्षा प्रणालीमा अझै सुधार गर्न सकिन्छ । कार्यक्रममा सहभागी विभिन्न विद्यालयका निर्देशक तथा प्रधानाध्यापकहरुलाई क्याम्ब्रिज पब्लिक स्कुलले स्वागत तथा सम्मान समेत गरेको थियो । सोही अवसरमा क्याम्ब्रिज पब्लिक स्कुलका अध्यक्ष सतीश गिरीले यस संस्थामा जुनसुकै रणनीति बनाइए पनि बालबालिकाको सर्वाङ्गीण विकासका लागि हुनुपर्छ भन्ने यस संस्थाको मुख्य उद्देश्य रहेको बताए । चम्पारण सहोदय विद्यालय कम्प्लेक्सका अध्यक्ष विद्यापति झा, सचिव सतनाम सिंह, श्रीकिशोर सिंह, राजवीर कुमार, निरज गुप्ता, त्रिपुरारी शरण सिंह, एएन पाण्डे, आरके श्रीवास्तव, जीके सिंह, राहुल गुप्ता र क्याम्ब्रिज शिक्षक सर्वेश पाण्डे, डा शशिरञ्जन सिंहलगायत सहभागी थिए । , दिलीपकुमार कुशवाहा, प्रभात रञ्जन मिश्र, धीरजकुमार गुप्ता, रञ्जना सागर, दीपिका गिरी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.