Online News Portal

चिनियाँ सेनामा व्याप्त भ्रष्टाचार

81

नयाँ दिल्ली: चिनियाँ सेनामा व्याप्त भ्रष्टाचारले सी जिनपिङलाई रातको निन्द्रा दिएको छ र पीएलए (पिपुल्स लिबरेशन आर्मी) मा उनको विश्वास अब डगमगाउन थालेको छ।  यही कारणले गर्दा चीनमा सेनादेखि नेतासम्म सबैलाई निरन्तर सजाय दिइन्छ ।  भ्रष्टाचारका मुद्दामा कडाइ गर्दै चिनियाँ राष्ट्रपति सी चिनफिङले फेरि कारबाही गरेका छन् र चिनियाँ रकेट फोर्स र राष्ट्रिय विधानका धेरै वरिष्ठ सैन्य अधिकारीहरूलाई हटाएका छन्।  यहाँ यो उल्लेख गर्न महत्त्वपूर्ण छ कि रकेट फोर्स PLA को एक महत्वपूर्ण भाग हो, जसमा चिनियाँ आणविक मिसाइलहरू ह्यान्डल गर्ने जिम्मेवारी छ।  चिनियाँ राष्ट्रपति पीपुल्स लिबरेसन आर्मीमा व्याप्त भ्रष्टाचार विरुद्ध निरन्तर क्रियाशील छन् ।  यद्यपि, चीनमा भएको जस्तै, यी अधिकारीहरूलाई हटाउनको लागि कुनै कारण दिइएको छैन।

Leave A Reply

Your email address will not be published.