Online News Portal

ब्लु क्रश सोसाइटी नेपाल द्रारा चियापान तथा स्मम्मान कार्यक्रम सम्पन

311

अरुन कुशवाहा । बारा
ब्लु क्रश सोसाइटी नेपाल का सन्चालक श्री मनि भुसन कुशवहा द्रारा चियापान तथा स्माम कार्यक्रम बेलहियाले पुर्ब संविधान सभा सद्सय रामचन्द्र प्यासी जि लाई यस सस्था का अध्यक्ष एवम सद्स्य द्वारा एक कार्यक्रम गरि प्यासी ज्यु लाई सम्मान गरिएको छ। उक्त कर्यक्रम का सन्चालक श्री रामबिधया प्रसाद कुशवाहा कर्याक्रमका अध्यक्ष श्री सहिद अहमद हवारी ज्यु,प्रमुख अतिथी रामचन्द्र प्यासी कुशवाहा ज्यु,अतिथी श्री शेशनाथ कुशवहाज्यु, श्री मिश्रिलाल यादव ज्यु, श्री असेसर कुर्मी ज्यु, रबिन्द्र यादव ज्यु,अमरदेव कुशवहा ज्यु, अजय गुप्ता ज्यु, मिश्रि महतो ज्यु, अनिरुध दुबे ज्यु ,भदै चौधरी ज्यु, लक्ष्मी नारायन मण्डल ज्यु, बृज किशोर साह ज्यु, प्रसौनी गाउपालिका वार्ड न ६ का वार्ड अध्यक्ष बृज किशोर कुशवाहा ज्यु, बिरेन्द्र कुशवाहा ज्यु, शिव दयाल पास्वान ज्यु, मनकाम्ना क्याम्पस का सन्चालक श्री रामबाबु कुशवाहा ज्यु,लगायत हजारौ मानिस को उपस्तिथि मा चियापान कार्यक्रम तथा रामचन्द्र प्यासी कुशवाहा ज्यु लाई गम्छा तथा फुलमाला लगाइ ब्लु क्रस सोसाइटी नेपाल द्वारा स्म्माम कर्याक्रम सम्पन गरेको थियो।

Leave A Reply

Your email address will not be published.