Online News Portal

पाकिस्तानमा हिन्दु डाक्टरको हत्या

96

एजेन्सी –  पाकिस्तानको हैदरावादमा मङ्गलबार–बुधबार राति एक हिन्दू डाक्टरको हत्या भएको छ ।  ६० वर्षका डा. धरमदेव राठी छाला विशेषज्ञ थिए ।  उनको चालक हनिफ लेघारीले हत्या गरी हाल फरार रहेका छन् ।

केही सञ्चारमाध्यमले आफ्नो मृत्यु हुनुभन्दा केही समयअघि डाक्टर धरमदेवले आफ्ना साथीहरूसँग होली मनाएको दाबी गरेका छन् ।  यसबाट रिसाएर उनका चालक हनिफले घर फर्कने क्रममा घाँटी रेटेर डाक्टरको हत्या गरेका थिए ।

डा. धरमदेव राठी केही दिनपछि परिवारसँग अमेरिका जान लागेका थिए ।  डा. राठी पाकिस्तानको हैदरावादको सिटिजन कालोनीमा बस्थे।  घटनाको समयमा उनका भान्सा दिलीप ठाकुर पनि भान्सामा थिए ।  तर, हनिफले डाक्टरलाई मार्दा उनी त्यो कोठामा थिएनन् ।  पछि उनी त्यही कोठामा पुगे र प्रहरीलाई बोलाए ।

एसएसपी अमजद शेखले मिडियासँग कुरा गर्दै घटनाको पुष्टि गरेका छन् ।  आरोपी हनिफको खोजी भइरहेको उनले बताए ।  कुकले प्रहरीलाई भने कि होली मनाएर डा राठी घर फर्कँदा हनिफले उनीसँग लामो समयसम्म झगडा गरेका थिए ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.