Online News Portal

आर्थिक संकटको सामना गरिरहेको श्रीलंकालाई समयमै आर्थिक सहयोग गरेकोमा भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई धन्यवाद दिएका छन्

107

नयाँ  दिल्ली  । संकटग्रस्त श्रीलंकामा नेतृत्व परिवर्तन संगै अवस्था सुदृढ हुने आश जागेको छ ।

लामो समयदेखि गम्भीर संकटबाट गुज्रिरहेको श्रीलंकामा नेतृत्व परिवर्तन भएको छ ।

श्रीलंकाका यी कठिन दिनहरूमा भारतले धेरै सहयोग गरेको छ र श्रीलंकाका राष्ट्रपतिले पनि संसदमा यसबारे कुरा गरेका छन्। श्रीलंकाका राष्ट्रपति रनिल विक्रमासिङ्घेले गम्भीर आर्थिक संकटको सामना गरिरहेको श्रीलंकालाई समयमै आर्थिक सहयोग गरेकोमा भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई धन्यवाद दिएका छन् । उनले भने कि भारत सबैभन्दा कठिन समयमा हामीलाई बचाएको छ। वास्तवमा, संसदको नयाँ सत्रलाई सम्बोधन गर्दै, श्रीलंकाका राष्ट्रपति विक्रमासिङ्घेले भने कि हाम्रो नजिकको छिमेकी भारतले आर्थिक संकटबाट पार पाउनका लागि गरेको सहयोगको विशेष धन्यवाद गर्न चाहन्छु। सबैभन्दा कठिन समयमा हामीलाई साथ दिनु भएकोमा भारत र प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई धन्यवाद दिन्छु ।

भारतबाट आएको सहयोग अतुलनीय छ । भारत हाम्रो नजिकको छिमेकी हो । उनले भने, ‘जब हामी फेरि आफ्नो खुट्टामा उभिन खोजिरहेका छौं, भारत हाम्रो साथमा छ । विक्रमासिंघेले भने कि हाम्रो देश इतिहासकै सबैभन्दा कठिन समयबाट गुज्रिरहेको छ । हामी भारत र विशेष गरी प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई यस अवधिमा जीवन बचाउन गरिनुभएकाे सहयाेगको लागि धन्यवाद दिन्छौं भनी भारतीय मिडियमा खवर छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.